Duyurular

DİŞ HEKİMİNDEN KORKMUYORUZ, DİŞLERİMİZİ SEVİYORUZ!

Anaokulumuzun minik öğrencileri Altunizade Acıbadem Hastanesi’ni ziyaret ettiler. Çocuk diş hekimleri Dr. Ceren Soytuna ve Dr. Selin Sirkeci kontrolünde diş muayenesi olan öğrencilerimiz hem diş sağlığının önemini bir kez daha kavramış oldular hem de dişlerini korumak için neler yapmaları gerektiği konusunda bilgilerini pekiştirdiler...
Devamını oku

PENGUEN TITI MİNİKLERİMİZLE BULUŞTU!

Anaokulumuzun minik öğrencileri Tiyatro Yeni Çizgi oyuncularının sahnelediği "Penguen Tıtı" isimli eğlenceli oyunda farklı özellikleri olan insanların toplumun dışına itilmemesi gerektiğini, eşitliğin ve dostluğun her şeyden önemli olduğunu bir kez daha öğrenmiş oldular.
Devamını oku

BİR EŞYA BİR MUTLULUK!

Kardeş okulumuz Gebze Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun öğrencileri için tüm okullarımızdaki öğrenci ve velilerimizin destekleriyle aldığımız mont, bot, kazak, oyuncak ve kırtasiye malzemelerini kardeşlerimize okullarında teslim ettik. Bizleri heyecanla karşılayan öğrencilerin sevinçleri görülmeye değerdi. Destek olan tüm veli, öğrenci ve öğretmenlerimize bir kez daha teşekkür ederiz.
Devamını oku

HOŞ GELDİN 2019!

Minik öğrencilerimiz yeni yıl partilerinde oyunlar ve şarkılar eşliğinde doyasıya eğlendiler. Patlamış mısır ve pasta ile renklenen partide yeni yılın geleneksel sembolü Noel Baba da miniklerimizi yalnız bırakmadı. Yeni yılın aynı neşe ve mutlulukla geçmesini diliyoruz.
Devamını oku

VELİLERİMİZ OKUMA YAZMA SEMİNERİNDE!

Sınıf öğretmenlerimizden Gizem Nur Aydan Bastırmacı, anaokulu velilerimiz ile bir araya gelerek öğrencilerimizin okuma-yazma öğreniminde evde neler yapmaları gerektiği ve onlara nasıl destek olabilecekleri konusunda bilgiler verdi.
Devamını oku

VELİLERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK!

3,4,5 ve 6 yaş anaokulu velilerimizle 1. dönem toplantımızda bir araya geldik. Sınıf ve branş öğretmenlerimiz öğrencilerimizin sınıf içindeki son durumları ve gelişimleri ile ilgili velilerimize bilgi aktarırlarken gelen soruları da tüm samimiyetleriyle cevaplandırdılar. Toplantıda ayrıca ilkokula hazırlık sınıfı velilerimize okulumuzun danışmanı Doç Dr. Muhammet Baştuğ ilkokula hazırlık ve ilkokulda ne gibi çalışmalar yapıldığını anlatırken…
Devamını oku

MİNİKLERİMİZ HAZİNE AVINDA!

Anaokulumuzun minik öğrencileri "Maymun Adası" isimli oyunda Mary ve dedesinin macera dolu hikayesine tanıklık ederken sevginin ve aile bağının en büyük hazine olduğunu bir kez daha öğrenmiş oldular.
Devamını oku