Tüm Duyurular

6 Ekim İstanbul’un Kurtuluşu

6 Ekim İstanbul’un Kurtuluşunu İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin birlikte hazırladığı sahne gösterileri ile kutladık.7 Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.
Devamını Oku

2019-2020 Gurur Tablomuz

Öğrenci AD-SOYAD Kazanılan Okul-Bölüm Özlem Ece Duman Anadolu Üniversitesi-Seramik Pelin Topaloğlu Yeditepe Üniversitesi-Moda Tasarımı %75 Burslu Selin Köksal Yeditepe Üniversitesi-Reklam Tasarım ve İletişim %50 Burslu Emir Kurşun Trakya Üniversitesi-Resim Bölümü Başak Mezlin Kocaeli Üniversitesi-Takı Tasarım Bölümü Sevgi Aleyna Buzkıran Marmara Üniversitesi-Resim Öğretmenliği Pırılsu Derya Keskin Mimar Sinan Üniversitesi-Seramik Ahmet Taha Asar Mimar Sinan Üniversitesi-Restorasyon Ada…
Devamını Oku

Milliyet Sanat’ta bir Adıgüzel’li

Altkat Sanat Tiyatrosu'nun sahneye koyduğu Franz Kafka'nın Dönüşüm adlı eseri 3. Sezonda da devam ediyor. Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Bölümü Öğretmenlerimizden Mehmet Selin Sağdıç, Milliyet Sanat Dergisi'nin Eylül sayısında Seçkin Selvi’nin konuğu oldu. Yazar Selvi yazısında “Mehmet Selin Sağdıç’ın pantomim sanatındaki ustalığının beden diline aktarılması çarpıcı bir karakter olarak ortaya çıkıyor.” Dedi.
Devamını Oku

EĞİTİMDEYİZ!

Seminer dönemi öğretmen eğitimlerimiz, Türkiye’nin dört bir yanından gelen akademisyenlerin rehberliğinde devam ediyor. Gün boyu süren eğitimlerimizle öğretmenlerimiz yeni eğitim öğretim yılına en iyi şekilde hazırlanıyor.        
Devamını Oku

NEREDE KALMIŞTIK?

2019-2020 eğitim öğretim yılı hazırlıklarına sabah kahvaltısı ve oryantasyon programımız kapsamındaki oyunlarla başladık. Yeni döneme eğlenceli bir başlangıç yapan öğretmenlerimiz gün boyu süren etkinliklerde keyifli zamanlar geçirdiler.
Devamını Oku

ADIGÜZEL AKADEMİ YIL SONU GÖSTERİSİ

Adıgüzel Akademi yıl boyunca yaptığı çalışmaları unutulmaz bir yıl sonu gösterisiyle taçlandırdı. Öğretmenlerimize emekleri, öğrencilerimize de gayretleri için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Yaz kurslarımız için Kurs Koordinatörümüz Fulya Selışık ile görüşebilirsiniz... İletişim: 0216 456 75 85 / 1226
Devamını Oku