Haberler / Duyurular

ORTAOKUL VELİ TOPLANTIMIZDAN KARELER

Ortaokul bireysel veli toplantımızda öğretmenlerimizle bir araya gelen velilerimiz öğrencilerimizin son durumu, dersler ve akademik faaliyetler ile ilgili detaylı bilgi aldılar. Toplantıya katılan tüm velilerimize teşekkür ederiz.
Devamını oku

KAYA GİBİ SAĞLAMIZ!

Bilim Kahramanları Derneği tarafından düzenlenen “First Lego League Junior” yarışmasında, Bisem’e devam eden öğrencilerimiz Ayça Demiröz ve Çağhan Sevinç’in de içerisinde bulunduğu “Light Side of the Moon” isimli takımımız 'Kaya Gibi Sağlam Tasarım' ödülünü almışlardır. Öğrencilerimizi tebrik ederiz.
Devamını oku

SESSİZLİKTE DİYALOG SERGİSİ’NDEYİZ!

4. sınıf öğrencilerimizle “Bireysel farklılıklara saygılı olabilme” ve “Kendini başkalarının yerine koyarak duygu ve düşüncelerini anlayabilme” kazanımlarını pekiştirmek adına “Diyalog Müzesi”nde yer alan, “Sessizlikte Diyalog” Sergisi’ne gezi düzenledik. Öğrencilerimizle, bu özel alanda işitme engelli rehberler eşliğinde, sözsüz iletişim kurmanın yollarını deneyimledik ve çok keyif aldık. Hiç konuşmadan iletişim kurmanın ne kadar zor olduğunu keşfederek bu…
Devamını oku

KÜTÜPHANELER HAFTASI’NI KUTLADIK!

Her yıl mart ayının son haftası kutlanan Kütüphaneler Haftası’nda biz de ortaokul öğrencilerimizle her hafta kütüphanede gerçekleştirdiğimiz okuma saatlerimize devam ederken kütüphanelerin ve kitap okumanın öneminin yanı sıra kütüphanelerimizi korumak ve zenginleştirmek adına neler yapabileceğimiz hakkında beyin fırtınası yaparak farkındalık oluşturduk.
Devamını oku