Haberler / Duyurular

2019 – 2020 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILI YARIYIL TATİL REHBERİ

Yoğun geçen bir dönemin sonuna geldik. Rehberlik Birimi olarak hazırladığımız "Yarıyıl Tatil Rehberlerimiz" içinde, tatili en iyi şekilde geçirmenize yardımcı olacak etkinlik önerilerimizi paylaştık. Her şeyin gönlünüzce olacağı güzel ve keyifli bir tatil geçirmeniz dileğiyle... Okullarımızın Tatil Rehberleri için; ANAOKULU İLKOKUL ORTAOKUL tıklayınız…
Devamını oku

Cambridge Exams

Öğrencilerimiz, Cambridge sınavlarında il, bölge ve ülke ortalamalarının üzerinde sonuçlara imza atarak yine gurur kaynağımız oldular.
Devamını oku

TEKNOLOJİNİN KALBİNE YOLCULUK!

Ortaokul öğrencilerimizle "İstanbul Havacılık Uzay ve Teknoloji Festivali"ne katıldık. Öğrencilerimiz Teknofest kapsamında düzenlenen birçok etkinliği yerinde izleme ve farklı teknoloji atölyelerine katılma fırsatı buldular. İlginç ve öğretici geçen bir festival gününü büyük bir mutlulukla bitirdik.
Devamını oku

MEFELO ’19

       MEF Üniversitesi'nin düzenlediği "MEF İngiliz Dili Olimpiyatları"nda bireysel ve takım kategorilerinde 6.lık elde ettik. Katılan ekibimize sertifikalarını takdim ettik.  
Devamını oku

Oxford Teacher Training

İngilizce Öğretmenlerimiz, Oxford Eğitim Danışmanlarından Katy Muench Eşliğinde, Sınıflarında Kullanabilecekleri Konuşma Aktiviteleri Üzerine Bir Çalışma Gerçekleştirdiler.
Devamını oku