Haberler / Duyurular

BİR YAZAR TANIYORUZ – “MAVİSEL YENER”

İlkokul-ortaokul öğrencilerimiz “Bir Yazar Tanıyorum” etkinliklerimiz kapsamında çocuk kitapları yazarı Mavisel Yener ile bir araya geldiler. Oldukça keyifli geçen etkinliğimizin sonunda, Yener hem öğrencilerimizin sorularını yanıtladı hem de "Gıdıklanan Kitap" isimli şiir ve çizim kitabını tek tek imzaladı.
Devamını oku

VELİ ADAYLARIMIZ İLKOKUL SIRALARIMIZDA!

Veli ve öğrenci adaylarımız ilkokul tanıtım günümüzde buluştu. Etkinlik kapsamında Eğitim Danışmanız ve değerli velimiz İstanbul Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Muhammet Baştuğ, Okul Müdürümüz Kerem Eyüpoğlu, Yabancı Diller Bölüm Başkanımız Samet Fikret Atay ve Rehber Öğretmenimiz Psikolog Deniz Pulhan veli adaylarımıza eğitim vizyonumuz ve işleyiş, psikolojik danışmanlık sistemi ve yabancı dil eğitim sistemi hakkında…
Devamını oku

BİR YAZAR TANIYORUZ – “TOPRAK IŞIK”

Ortaokul öğrencilerimiz "Bir Yazar Tanıyorum" etkinliklerimiz kapsamında Rüyanda Çözersin, Acaba Ne Olsam, Baba Beni Anlasana gibi kitaplarla gençlere profesyonel hayat, matematik ve bilimle ilgili pratik bilgiler aktaran yazar Toprak Işık ile bir araya geldiler.Öğrencilerimizle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Işık aynı zamanda öğrencilerimizin kitaplarını tek tek imzaladı.
Devamını oku

YARIYIL TATİL REHBERİ

İşte birbirinden renkli önerilerle dolu, sömestr tatilinizi keyifle geçirmenizi sağlayacak "Yarıyıl Tatil Rehberimiz" ... İlkokul Yarıyıl Tatil Rehberi için tıklayınız. Ortaokul Yarıyıl Tatil Rehberi için tıklayınız.  
Devamını oku

KARNE SEVİNCİ!

İlkokul ortaokul öğrencilerimiz 1. dönem karnelerini aldılar. Heyecanları ve mutlulukları gözlerinden okunan öğrencilerimizi anne babaları da bu özel günde yalnız bırakmadılar. Tüm öğrenci ve öğretmenlerimize iyi tatiller dileriz.
Devamını oku