Haberler / Duyurular

KAN BAĞIŞI HAYAT KURTARIR!

Ortaokul öğrencilerimiz Kızılay'dan Kan Bağışçısı ve Kazanım Yetkilisi Funda Karaaslan ile bir araya geldi. Karaaslan öğrencilerimize Kızılay'ın işleyiş yapısı ve özellikle kan bağışının önemi hakkında bilgiler verdi.
Devamını oku

GÖKYÜZÜNDE NELER OLUYOR?

6. Sınıf Öğrencilerimiz İstanbul Üniversitesi Gözlemevi'nde bulunan planetaryum ve müze etkinliklerine katıldı. Bu planetaryumda bulunan, gündüz saatlerinde Güneş gece saatlerinde Ay, gezegenler yıldızlar vb. cisimlerin gözlenebildiği gözlemevleri, uzman astronomların sunumlar yaptığı salonlar, astronomi koleksiyonu gibi birçok alanlar gezilerek keşfedildi.
Devamını oku

HAYALLER ENGEL TANIMAZ!

İlkokul ve Ortaokul öğrencilerimizle 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'ne dikkat çekmek ve farkındalık yaratmak amacıyla animasyon videolar izledik.
Devamını oku

İLKOKUL VELİ TOPLANTIMIZDAN KARELER

İlkokul 1. dönem veli toplantımızda öğretmenlerimizle bir araya gelen velilerimiz öğrencilerimizin son durumu, dersler ve akademik faaliyetler ile ilgili detaylı bilgi aldılar. Toplantıya katılan tüm velilerimize teşekkür ederiz.
Devamını oku

KARİKATÜR KULÜBÜ SERGİSİ

Karikatür kulübü ailesi yeni çizerleriyle, yeni çizimlere imza atıyor. İş sadece çizmekte kalmıyor. Öğrencilerimiz mizahi yönlerini de konuşturarak resimlerine espriler ekliyor. Bitti mi dersiniz? Yola devam. Bu resimler yalnızca kağıt üzerinde de yer almıyor tişörtler üzerine de resmediliyor. Sonrası? Oturup keyifle izlemek. Birkaç kesitimizle size de iyi seyirler… Karikatür kulübü sergimize bekleriz. =)  
Devamını oku