29 Ekim Cumhuriyet Turnuvalarımız Devam Ediyor
Sahada mücadele heyecanı yüksek! Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel düzenlediğimiz; futbol, basketbol ve voleybol turnuvalarımızda genç yeteneklerimiz sahada zafer için özveriyle mücadele ediyorlar.
Sahada mücadele heyecanı yüksek! Cumhuriyetimizin 100. Yılına özel düzenlediğimiz; futbol, basketbol ve voleybol turnuvalarımızda genç yeteneklerimiz sahada zafer için özveriyle mücadele ediyorlar.