MÜSADENİZLE ÇOCUKLAR!
1.Sınıflar olarak Barış Manço’nun evini gezdik. Tarihimizde önemli yer edinen sanatçımızı kendi evinde kendi eşyaları ile andık. Geçmişimiz, kültürel değerlerimizi de hatırlayarak gözümüzde yeniden canlandı.
1.Sınıflar olarak Barış Manço’nun evini gezdik. Tarihimizde önemli yer edinen sanatçımızı kendi evinde kendi eşyaları ile andık. Geçmişimiz, kültürel değerlerimizi de hatırlayarak gözümüzde yeniden canlandı.