ADIGÜZEL İLKOKUL/ ORTAOKULU’NDA KARNE HEYCANI
2013- 2014 Eğitim-Öğretim yılı bugün sona erdi. Öğrencilerimiz büyük bir coşkuyla karnelerini aldı. Tüm öğrencilerimize ve onları hazırlayan öğretmenlerimize teşekkür eder, başarıların devamını dileriz…
2013- 2014 Eğitim-Öğretim yılı bugün sona erdi. Öğrencilerimiz büyük bir coşkuyla karnelerini aldı. Tüm öğrencilerimize ve onları hazırlayan öğretmenlerimize teşekkür eder, başarıların devamını dileriz…