ALMANCA’DA FIT ZAMANI!
Ortaokulumuzda Almanca FIT Sınavlarına katılan tüm öğrencilerimiz kazanım ve dil seviye hedeflerinde başarılı olarak sertifika almaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz…
Ortaokulumuzda Almanca FIT Sınavlarına katılan tüm öğrencilerimiz kazanım ve dil seviye hedeflerinde başarılı olarak sertifika almaya hak kazanmışlardır. Öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz…