ÇOK SESLİ ÇOCUK KOROSU BAŞLIYOR!
Güzel Sanatlar Lisemizde Koro Şefi Özay Özalp yönetiminde, piyanoda Orhan Özalp eşliğinde, 4-7 yaş arasındaki çocuklar için “çocuk korosu” ve 7-15 yaş arasındaki çocuklar için “çok sesli çocuk korosu” çalışmaları başlayacaktır. Haftada bir gün ve 2 saat sürecek çalışmalar kapsamında, öğrencilere şan, solfej ve koro eğitimi verilecektir. Elemeler Kasım Ayı’nda da devam edecek olup Adıgüzel Güzel Sanatlar Lisesi’nde yapılacaktır. (Cumartesi günleri saat 16:00)
Detaylı bilgi ve ön kayıt için irtibat tel: 0532 627 18 90