Eğitim Programları
İstanbul Üniversitesi Vakfı Ataşehir Adıgüzel Anaokulu olarak hedefimiz; öğrencilerimizin kendilerinin ve çevresindekilerin duygularını fark edebilen ve ifade edebilen, sorunlarını çözebilen, kendisi ile barışık yapıcı bireyler olabilmeleri ve kendi bireysel yetenekleri doğrultusunda gelişmelerini sağlayabilmektir.
*Anaokullarımız 36-66 ay arası öğrencilere eğitim ve öğretim vermektedir. Öğrencilerimizin sınıflara yerleştirilmesinde çocukların doğum yılları ve doğdukları aylar ile sınıflardaki kız erkek sayısının dengelenmesi göz önünde bulundurulur.
Anaokullarımıza 3- 4-5 yaş tam gün programlarına kayıt yaptırılabilir.
Anaokulumuzdaki eğitim-öğretim sürecinde;
- Okuma yazmaya hazırlık çalışmaları
- Matematik çalışmaları
- İngilizce
- Halk Oyunları
- Müzik
- Bale
- Modern dans
- Beden Eğitimi dersleri verilmektedir.