Fit 1 Sınavına Girdik
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları- Ortaokulu 6.ve 7. sınıf öğrencilerimiz Goethe – Institut yetkililerinin gözetmenliğinde Fit 1 sınavına girdiler. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları- Ortaokulu 6.ve 7. sınıf öğrencilerimiz Goethe – Institut yetkililerinin gözetmenliğinde Fit 1 sınavına girdiler. Öğrencilerimize başarılar diliyoruz.