Öğrenciler Karnelerini Aldılar.
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları öğrencileri yoğun geçen 2014-2015 Öğretim yılının ilk yarı yıl dönemini başarı ile tamamlandı. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize keyifli bir yarıyıl tatili dileriz.
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları öğrencileri yoğun geçen 2014-2015 Öğretim yılının ilk yarı yıl dönemini başarı ile tamamlandı. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize keyifli bir yarıyıl tatili dileriz.