YERLİ MALI YURDUN MALI!
“Tutumlu Yatırım ve Yerli Malı Haftası” kapsamında öğrencilerimiz tutumlu davranmanın ve Türk malı ürünler kullanmanın önemini öğrenirken ev yapımı yiyecek ve içeceklerle de günlerine renk kattılar.
“Tutumlu Yatırım ve Yerli Malı Haftası” kapsamında öğrencilerimiz tutumlu davranmanın ve Türk malı ürünler kullanmanın önemini öğrenirken ev yapımı yiyecek ve içeceklerle de günlerine renk kattılar.