” 24 Kasım Öğretmenler Günü Sürprizi “

İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları–İlkokul/Ortaokul öğrencileri, yönetici ve öğretmenlerine sürpriz “24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlaması yaptı. Okul Aile Birliği Üyeleri’nin desteğiyle gerçekleşen coşkulu kutlamada öğrenciler, öğretmenlerinin fotoğraflarından hazırlanmış maskeleri takarak sizi seviyoruz pankartı ile sürpriz karşılama gerçekleştirdi. Öğrencilerin yapmış olduğu sürpriz karşısında şaşıran öğretmenler çok mutlu oldu. Tüm öğrenciler adına öğrenci başkanı Nil ŞAYLAN ve Okul Müdürü Meral AYDIN günün anlam ve önemine ilişkin konuşması ile devam eden etkinlikte öğrencilerin hazırlamış olduğu barkavizyon gösterisi ve öğretmenlerinin adına yaptırılmış plaketlerle hatıra fotoğrafı çekimiyle kutlama devam etti.
Sürprizlerin ardından Okul Aile Birliğimizin hazırladığı birbirinden lezzetli ikramlar ve özel olarak tasarlanmış “Öğretmenler Günü Kutlama” pastası kesildi. Öğrenciler, öğretmenlerine keyifli dakikalar yaşatarak ve onların ne kadar özel olduğunu bir kez daha hissettirdi.
“24 Kasım Öğretmenler Günü” kutlama etkinliğine destek veren değerli Okul Aile Birliği üyelerimize ve öğrencilerimize sonsuz teşekkür ederiz.