İ.Ü.V. ADIGÜZEL OKULLARI YENİ EĞİTİM YILINA HAZIR

İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları 2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı Çalışma ve Hizmet içi Eğitim Programı kapsamında açılış ve tanıtım toplantısı gerçekleştirildi. 18 Ağustos Salı Günü, Güzel Sanatlar Lisesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen etkinliğe İ.U.V. Adıgüzel Okulları Güzel Sanatlar Lisesi, İlkokul Ortaokulu, Çekmeköy Anaokulu ve Ataşehir Adıgüzel Anaokulu idari kadroları ve öğretmenler katıldı.

Etkinliğin açılış konuşmasını yapan Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Nurhan Hocaoğlu, Adıgüzel Okullarının her geçen sene daha da büyüyerek güçlendiğini söylerken yeni eğitim-öğretim yılında tüm öğretmen ve öğrencilere başarılar diledi.  GSL resim, müzik ve tiyatro bölüm başkanları da bölümleri ile ilgili tanıtıcı bilgi verdiler.

İlkokul-Ortaokul Müdürü Meral Aydın’da yaptığı konuşmada okulların başarısına değindi ve bu sene orta son sınıf öğrencilerinin hepsinin Anadolu Liselerine yerleşmiş olmalarından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Ataşehir Adıgüzel Anaokulu Müdürü Süheyla Yıldırım, Adıgüzel çatısı altında olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ve bu seneki eğitim dönemini çok verimli bir şekilde geçirmek istediklerini söyledi.

Çekmeköy Anaokulu Müdürü Ceren Ünek’de her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir istek, heyecanla tüm öğretmenler ve minik öğrencilerle birlikte güzel bir dönem geçireceklerini ifade etti.

Toplantının sonunda söz alan Program Geliştirme Ölçme Değerlendirme Koordinatörü Gürcan Sarak ise  11 Eylül’e kadar sürecek olan hizmet içi eğitim programı ile ilgili bilgi verirken bu sene kullanacakları uygulamalar ile öğretmenlerin yüklerini hafifleteceklerinin haberini verdi.

Konuşmaların ardından bu sene İUV Adıgüzel Okulları’nda  görev yapacak olan tüm öğretmenler kendilerini tanıttılar.

Biz de Kurumsal İletişim Birimi olarak 2015-2016 Eğitim  Öğretim Yılı’nda tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diliyoruz.