Mozaik Atölyesindeydik
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları-İlkokul 2. Sınıf öğrencilerimiz İyi Cüceler Kitabevini ziyaret etti. Mozaik atölyesinde çalışmalara katılan öğrenciler keyfili ve eğlenceli dakikalar geçirdi.
İstanbul Üniversitesi Vakfı Adıgüzel Okulları-İlkokul 2. Sınıf öğrencilerimiz İyi Cüceler Kitabevini ziyaret etti. Mozaik atölyesinde çalışmalara katılan öğrenciler keyfili ve eğlenceli dakikalar geçirdi.